• Koged lapsega suhtlusrõõmu ja teineteisemõistmist!

 • Toetad beebi esimesi suhtluspüüdlusi ja mudilase kõne arengut.

 • Rikastad igapäevaelu ja -rutiine vahvate viisijuppide, tegevuste ja mängitustega.

 • Kuulud kogukonda, kus jagada edulugusid ja lahendada kitsaskohti.

 • Annad oma lapsele varakult positiivsed suhtluskogemused - teda on mõistetud ja temaga arvestatud!

BEEBIVIIPLEMINE - MIS, KELLELE JA MILLEKS?

Su lapsel on sulle paljutki öelda, kui annad talle võimaluse!

🤔 Oled tüdinud mõistatamast ja mõtlemast, mida su beebi sulle öelda tahab?  Mida tema nutt ja virin tähendab? Või mida ta märkas kui kilkas naerda?

🤩 Tahad teada, mida su laps vajab, mida soovib, mida kõike juba aru saab, mida märkab ja mida mäletab?

🥰 Soovid  mõista oma beebit paremini ning toetada tema suhtlusoskuste ja kõne arengut?

OLED TERETULNUD BEEBIVIIPLEMISE VEEBIKURSUSELE!

Beebiviiplemine on suhtlusviis, mille abil saavad beebid ennast väljendada juba enne rääkima õppimist. Viiped ja žestid on tegelikult kõigi tavapärase arenguga laste jaoks kõne-eelses eas täiesti loomulikuks suhtlusvahendiks. Nende abil saavad beebid hakata end meile aina täpsemini ja osavamalt selgeks tegema. Omalt poolt kaasa aidates ja lapsele erinevate olendite-esemete-nähtuste-tegevuste kohta viipeid tutvustades anname oma lapsele võimaluse hakata väljendama palju enamat kui ainult häälitsuste või näpuga näitamisega võimalik oleks.

Viiplemisega alustamiseks on hea aeg ca 6-12 kuu vahel, aga vabalt võib algust teha ka pisut pisema beebiga või täiendada viibetega kõne arengut mudilasea alguses, mil esimesed sõnad juba tasapisi tulema hakkavad.

10-nädalane veebikursus annab sulle olulised algteadmised sellest, kuidas beebiviiplemisega algust teha. Samuti saad siit toe ja motivatsiooni, et kujundada lapsega viibete kasutamisest pikaajaline harjumus. Läbime 10 nädala jooksub beebiviiplemise algkursuse programmi.

Pakume sulle rikkaliku "buffeelaua" üle 300 viipega, mille seast noppida kaasa enda jaoks vajalik - vastavalt oma lapse arengufaasile ja pere vajadustele. Õpetame viipeid mänguliselt läbi lustlike laulude ja tegevuste, mida saad lapsega igapäevatoimetustes kasutada. Veebikursuse materjalidest leiad videoloengud, kus anname häid nõuandeid ning räägime lahti olulist taustainfot, et oskaksid teha teadlikke valikuid ning oma lapse suhtlusoskuste ja kõne arengut parimal moel toetada.

Lisaks kursusekeskkonnas olevatele materjalidele ja iganädalastele kohtumistele Zoomitundides, saad osa beebiviiplejate kogukonnast kinnises Facebooki-grupis. Teiste eduelamustest ja küsimustest on hea õppida ning turvalises keskkonnas oma väljakutseid ja rõõmuhetki jagada!

💡 BOONUSIDEE: 
Tahaksid tegelikult beebiviiplemise lauluringides käia ja teiste emmede/issidega koos seda asja õppida... aga sinu kodukanti meie tunnid veel jõudnud pole? Paraku ei jõua me tõesti veel kõikjale Eestis, aga ära tee sellest takistust, vaid haara ise ohjad ja korralda endale äge beebiring!
Saad beebiviiplemise lauluringi pidada maha omaenda või sõbra kodus! 
Saate sõpradega kokku meie veebitunni ajal (või vaatate sobival hetkel järelvaatmisest), võtate mõnusalt põrandale lauluringi, teie laulate-lustite beebidega kodus ning meie õpetajad juhivad tundi ekraanilt. Beebid saavad teineteist uudistada, emmed/issid saavad pärast koos lobiseda, kõik õpivad miskit uut ja huvitavat! WIN-WIN!
Liitudes veebikursusega koos 3 sõbraga: leppige omavahel kokku, et liitute koos; registreeruge igaüks eraldi ning kasutage ostukorvis sooduskoodi viiplemekoos ; kirjutage liitumisankeeti, kellega koos te liitusite; ning saategi oma pundiga kõikidest kursuspakettidest -30% alla! 😉 

Vali endale sobiv pakett ja makseviis!

Saad tasuda kursuse eest korraga või automaatse kolmeosalise maksena.

Tagasiside veebikursusele

Kursuse teemad nädalate kaupa:

 • 1. NÄDAL - Esimesed viiped

 • 2. NÄDAL - Söögiaeg!

 • 3. NÄDAL - Lähme õue! Riietumine. Kohad, kus käime.

 • 4. NÄDAL - Lähme külla! Kellele? Millega?

 • 5. NÄDAL - Vanniaeg! Uneaeg!

 • 6. NÄDAL - Ei! Ei tohi! Ei saa! Ohud. Ümbersuunamine. Emotsioonid.

 • 7. NÄDAL - Palun aita! Sain haiget. Olen haige.

 • 8. NÄDAL - Perekond, sugulased, inimesed minu elus

 • 9. NÄDAL - Mänguaeg! Mänguasjad. Mänguväljakul.

 • 10. NÄDAL - Pargis. Aias. Maal.

Uus põnev teekond ootab sind...

Kui sul on küsimusi või kõhklusi seoses veebikursusega liitumisega või beebiviiplemisega laiemalt, kirjuta meile beebiviiplemine[at]gmail.com ja leiame lahendused!

Beebiviiplemise kohta leiad lisainfot meie kodulehelt.